top of page

Ankara Hazır Rulo Çim

Ankara rulo çim; daha önceden araziye ekilerek oluşturulmuş, yabancı otlardan arındırılmış ve defalarca biçilerek kök gelişimi sağlanmış çimin, araziden (adeta bir halı gibi kökleriyle birlikte) alınarak rulolar haline getirilip başka bir alana serilmesidir. Özellikle sıcak yaz aylarında çim ekiminin riskli olduğu zamanlarda hazır çim uygulaması oldukça yaygındır. Kaliteli bir çim için haftalarca uğraşıp tohum çıktı çıkmadı derdine son verip yemyeşil bir alana 1 günde sahip olabilirsiniz. Çim alan oluşturmanın en kolay, en sağlıklı ve en ekonomik yolu hazır rulo çimdir. Ankara rulo çim fiyatları bu özelliklerine rağmen öyle dudak uçuklatacak rakamlar değildir. Piyasada sektörün cazibesi ile sayıları artan firmalar hem kaliteli ürün artışını sağlamakta hem de fiyatların makul düzeylerde kalmasını sağlamaktadır. Ankara çim market olarak kendi üretimimiz olan çimleri Bala ilçemizde bulunan üretim çiftliğinden alarak sizlere getirmektedir. Ayrıca uygulama konusunda yaşayacağınız sorunlar içinde sizlere yardımcı olabilecek bir ekip yönlendirmektedir.
Yılın 12 ayı uygulanabilmesi, Düşük sulama ihtiyacı, Yabancı otlardan arındırılmış olması, Daha düşük bakım maliyeti 2 hafta içinde üzerinde gezinebilme ve 4 haftada tamamen normal kullanılabilmesi, Herkes tarafından kolayca uygulanabilmesi ve tercih edilmesini sağlamaktadır. Ankara rulo çim fiyatları tercihleri bu yönde de etkilemektedir.

Hazır çim kullanımına karar veren müşteriler Ankara rulo çim firmalarını arayarak kaplamak istedikleri alanları profesyonel ekipler ile inanılmaz kısa zaman içinde kaplatarak kullanıma açabilirler. Ankara rulo çim fiyatları nın makul olması, Hazır çim kullanımı ile boş toprak, beton ve türevleri ile kaplanan alanlara göre daha gösterişli olmasının yanında oldukça da sağlıklı bir yapıya sahip olmanız anlamına gelir. Bizim ile iletişim geçen müşterilerimiz serme çimlerimizi kesim tarihinden ortama yedi saat sonra hazır serme rulo çimlerini teslim alırlar. Uygulama için en kısa süreyi önersek de serme işlemini gerçekleştirmek için iki gün gibi bir süreniz bulunmaktadır. Rulo çim satın aldıktan sonra serme işlemi sonrası iyi bir şekilde sulanması şarttır.

: Ankara Hazır Rulo Çim Fiyatları, Ankara Rulo Çim Fiyatları, Bahçe Rulo Çim Fiyatları, Çim Fiyatları, Hazır Bahçe Çimi Fiyatları, Hazır Çim Fiyatları, Rulo Çim fiyatı Ankara, Serme Çim Fiyatları

bottom of page