top of page

Hakkımızda

Sektöre 1999 yılında adım atmasına rağmen, yaptığı başarılı işlerle kısa zamanda en aranılan firmalar arasına giren Miya Çim, hazır rulo çim ve peyzaj alanında lider firmalardan biri haline gelmiştir. 

Oluşturduğumuz hizmet ağımız ile birlikte, uzman kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Kalite politikamız, misyonumuz ve vizyonumuz ile tüm müşterilerimizin memnuniyeti nihai amacımızdır. Yaptığımız işlerin dayanıklılığı doğal referansımız olmaktadır. Kaliteyi temele alan iş felsefemizle çözüm ortağınız ve düzen uzmanınız olmaya devam ediyoruz.

miya hazır rulo çim rulosu

Sürekli gelişimi hedef haline getiren Miya Hazır Çim’de görevli tüm personel, hizmet içi eğitimden geçmek ve bilgilerini yenileyerek değişen koşulları öğrenmek zorundadır.

 

Hızla değişen dünyada ve ticari hayatta ayakta kalabilmenin ve müşterileri değişen şartlara rağmen memnun edebilmenin tek yolu, AR-GE çalışmalarımızla yine-yeni-yeniden başlayabilmektir.

Hazır rulo çim ve peyzaj çalışmalarını bilişim teknolojileri ile entegre ederek, müşterilerimizin maksimum memnuniyetini hedefliyoruz. Üretim sürecine ayrılan zamanı kısaltarak, mümkün olan asgari sürede teslimatı gerçekleştirme aşamasına geçiyoruz. Süreci iyi yöneterek hatasız bir çalışma planlıyoruz.

Sizler de kalitede öncü, çimde marka bir firma ile çalışmak istiyorsanız, kurumsal kültürümüzün en önemli parçalarından biri olan müşteri ilişkileri servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bizlere web sayfamızdaki iletişim adreslerinden ulaşabilir, işyerimizi ziyaret ederek üretim heyecanına ortak olabilirsiniz.

Bizim için en önemli şey, ticari alışverişte iyi dostlar edinmek, bu ticari ve bireysel dostluğu uzun yıllar sürdürebilmektir. Bu yüzden tüm siparişlerimizi kendi işyerlerimize yapıyormuş gibi özenerek ve azami kalite ölçülerinde hazırlıyoruz. Toplam kalite politikamızdan ödün vermeden, tüm ekibimiz ve müşterilerimiz ile bu politikamıza uygun iletişim geliştiriyoruz.

Peyzaj düzenlemesi, hazır rulo çim ve hazır çim sulama hizmetlerimiz ile farklı bir konseptle karşınızdayız. Doğal olarak yetiştirilen hazır çimlerin yerleştirmeden sonraki sürecinde de en yakın destekçiniz oluyoruz. Genel bakım ve sulama ilkelerini ilgili personele uygulamalı şekilde öğretiyoruz.

Kaliteli hazır çimlerimizin bakımı ve sulanması ile ilgili olarak tüm teknik detayları aktarıyoruz. Bizim için teslim ettiğimiz ürünün uzun yıllar kullanılması çok önemlidir.

bottom of page