top of page

Yeşil Hazır Rulo Çim

Yeşillendirme üzerine yapılan araştırmaların en önemli unsurlarından biri olan çimlenmede, en son teknoloji ürünlerinden biri olan çim otlarının hazır uygulamaları firmamız garantisi ile yapılmaktadır. Öncelikle geniş bir alanda çeşitli çim tohumlarının ekilmesiyle oluşturulan hazır haddelenmiş çim, toplam 6 ila 8 ay boyunca hazır ve hazır olduğunda, ağır bir şekilde sulanır ve halı şeklinde aşağıdan kesilir. ama bu kötü bir fikir. Hazır rulo çimen, önceden yetiştirilen çok doğal bir ottur. Başka bir yerde yetiştirildiği ve büyüdüğü, daha sonra farklı alanlarda kesilip ekildiği için adlandırıldı. Kök uzunluğu 15-20 cm olan ve düzenli olarak uzun yıllar dayanabilen bitmiş rulo çim 1 metrekareye kesilir. Bunun nedeni, 5 cm kalınlığında bir kesimin ardından bir metrekarelik çimin kök, toprak ve sulu yapı ile 30 kg ağırlığından kaynaklanmaktadır.

91778041_518724209082007_814674853031732

İstanbul Rulo Çim

Müşterilerimizin büyük çoğunluğu en çok çim için uygulama arıyor çünkü İstanbul en çok çim. Tecrübesi olan ve faaliyetlerini takip edebilen ve işin sonunda bile ürünün sahibi olan birçok şirket arasında bir şirket bulmak istedikleri için, bizimle tanıştıklarında hedefi vuruyorlar. Şirketimizce benimsenen iş felsefesi şirketin dürüstlüğüne ve mülkiyetine dayandığı için müşteri memnuniyeti kolaylıkla sağlanabilir.

İstanbul'da hazır çim yetiştiricileri arasında sıklıkla adından söz ettiren ve çalışmalarının yüksek kalitesi nedeniyle iş yoğunluğu her geçen gün artan firmamız, yeşillendirme çalışmaları için aranan isimlerden biridir. Bilimsel yaklaşımı ile tarımsal faaliyette devrim yaratan firmamız, çeşitli ürünlerde yüksek kaliteli sonuçlar elde ederek günden güne büyümesine neden olmuştur.
 


Rulo çim döşeme konusu, hazır rulo çim uygulaması yapmak isteyen müşterilerimizin çalışmadan önce öğrenmeleri gereken konulardan biridir. Bilmeniz gereken ilk şey; Üzerinde yetiştiği çimler bir gün içinde uygulanmalıdır, bu da yeni bir yere yeniden ekim yapmak anlamına gelir. 24 saat içinde gerçek yapısını kaybetmeden yeni bir yere yerleştirilen çim, uzun yıllar kullanılabilir.

Çimin nasıl döşeneceğinin en önemli ayrıntılarından biri, döşemeden önce dipte kalan toprağın daha önce elenmiş döllenmiş toprak olduğundan emin olmaktır. 5 cm'lik bir kökle serilmiş çimin dayanıklı olması için kök alması ve toprağı koruması gerekir. Bunun için en uygun toprak yumuşak ve elenmiş topraktır. Bu toprak bir el silindiri ve elde edilen gerçek düzlem ile kenetlenmelidir.

Baskı, boşluk bırakmadan hazır çim üzerindeki silindirlerin yardımıyla da yapılmalıdır. Bunun nedeni, bitmiş çimenlerin yere sıkıca yapışmasıdır. Hemen sonra, yetiştirildiği yer için fırsatlar yaratmak için bol miktarda sulanmalıdır. Bu şekilde otların nasıl döşeneceği sorusunu cevapladık.
 

Rulo çim nasıl döşenir

Hazır çim fiyatları

Hazır çim fiyatları iyi bir yatırım olarak kabul edilir, çünkü iyi uygulama ve profesyonel ellerle döşenmiş bir çim en az 15 yıl sürebilir. Yeşilliklerin tadını yıllarca çıkarabilirsiniz, özellikle de yaz aylarında düzenli olarak sulanır ve yere ekilirse, 5 cm kalır. Hazır çim sabahın erken saatlerinde kesilmelidir. Akşam güneş battıktan sonra sulanmalıdır.

Hazır çim fiyatları hakkında düşünen müşterilerimizin faydaları ve sonuçları hakkında konuştuğumuzda, diğer seçeneklere kıyasla daha makul bir fiyat olduğunu görüyorlar. Bu yatırımın peyzaj düzenlemesi olarak değerlendirilmesi gerektiği belirtildiğinde, sosyal ve yeşil alan olarak kullanılabilir, belirli yapılarda barışçıl yeşillik sunduğunu düşünerek karar vermek daha kolaydır.

Hazır rulo çim
Hazır çim fiyatları
Hazır Çim İstanbulKaliteli otların yüksek kaliteli bir karışımını nasıl elde edersiniz?

bottom of page